Kolejne punkty nasze!

Spotkanie zaczęło się z opóźnieniem gdyż trener przyjezdnych przyjechał tuż przed pierwszym gwizdkiem sędziego.Jak się później okazało trener stanął między słupkami bramki GKS-u.My też z problemami zdrowotnymi bo już na rozgrzewce Maciek Bogdaniuk zasygnalizował że odnowiła mu się kontuzja.Zaczęliśmy więc z Andrzejem w bramce i zaczęliśmy dobrze bo po 12 minutach prowadziliśmy 1:0 po strzale Pawła Domańskiego.Cztery minuty później prowadzimy 2:0 a bramkę zdobył Wojtek Nikitiuk.Nasz zespół grał na luzie i kolejne akcje przyniosły bramki.W 30 minucie bramkę zdobył Sebastian Zastawny a wynik do przerwy ustalił Wojtek Nikitiuk.Wysokie prowadzenie pozwoliło naszym zawodnikom grać w drugiej połowie z jeszcze większym luzem.W 49 minucie Wojtek skompletował hat-tricka strzałem z ok 35 metrów.W 57 minucie sędzia zagwizdał karnego po tym jak w sposób prawidłowy odebrał zawodnikowi gości piłkę przed polem karnym Mariusz Szewczak.Zawodnik gości pewnie wykonał ,,11'' i było 5:1.Sześć minut później najładniejszą bramkę meczu zdobył Piotr Kaim strzałem z woleja z ok 35 metrów w samo okienko bramki GKS-u.Wynik mógł być dużo wyższy ale piłka dwukrotnie odbiła się od słupków a raz bramkarza gości uratowała poprzeczka.Wynik i gra cieszy.Teraz mamy dwa tygodnie na regenerację i przygotowanie się do ostatniego meczu na naszym stadionie w tym sezonie z wymagającym rywalem jakim jest KS 2010 Wrzesina.

Skład:Szewczak Andrzej-Kaim,Łepkowski,Szewczak Mariusz,Trzciński,Zastawny(70' Jankowski),Dudek Mateusz,Król,Szczawiński,Domański,Nikitiuk