Udana majówka

W słoneczną niedzielę zawodnicy BKS-u przy licznie zgromadzonych kibicach zagrali spotkanie z wyżej notowanym zespołem Wałpuszy 07 Jesionowiec.W naszym zespole w porównaniu z poprzednim spotkaniem nastąpiły dwie zmiany w wyjściowym składzie.Nieobecnego Piotrka Kaima zastąpił Tobiasz Łepkowski a w bramce powracający do zespołu byłego kapitana biało-niebieskich Maciej Bogdaniuk.Nasi zawodnicy szybko objęli prowadzenie po bramce Sebastiana Zastawnego który dośrodkowując z prawego skrzydła w 12 minucie meczu umieścił piłkę w górnym rogu bramki bramkarza gości.Nasi zawodnicy nie zwolnili tempa i 5 minut później zdobyli drugą bramkę strzelona przez Marcela Dudka po pięknym prostopadłym podaniu Mateusza Dudka.Nasz pomocnik dwie minuty później zdobył bramkę na 3:0 po strzale z rzutu karnego który wywalczył Wojtek Nikitiuk.Po szybkim zdobyciu trzybramkowej przewagi nasi zawodnicy cofnęli się i grali z kontry.Wałpusza przycisnęła i co chwila dochodziło do fauli w pobliżu naszego pola karnego lecz strzały lub dośrodkowania padały łupem naszego bramkarza lub dobrze piłkę wybijali obrońcy.W 26' zawodnik gości zdobył kontaktową bramkę.Piłka po jego strzale odbiła się od nogi interweniującego Tobiasza Łepkowskiego i myląc naszego bramkarza wpadła do bramki.Napór przyjezdnych trwał a efektem był rzut karny po zagraniu piłki ręką w polu karnym przez jednego z naszych zawodników.Mocny strzał z ,,11'' obronił nasz bramkarz a próbę dobitki zablokowali nasi obrońcy.Jak się okazało to był przełomowy moment meczu.W drugiej połowie nasi zawodnicy stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki  lecz zabrakło skuteczności.W 90' bramkę zdobył Wojtek Nikitiuk dobijając mocny strzał z rzutu wolnego naszego kapitana Kacpra Dudka ustalając wynik meczu na 4:1.Całej drużynie należą się gratulacje za zaangażowanie i walkę na całym boisku przez cały mecz.Kolejny mecz nasza drużyna zagra w sobotę 06.05.2017 w Olsztynie z FC Dajtki.

Skład:Bogdaniuk-Klimaszewski(80' Trzciński),Łepkowski,Dudek Kacper,Chorążewicz,Zastawny(88' Jankowski)'Król,Dudek Mateusz(46' Szewczak Mariusz),Dudek Marcel,Wołyniec(56' Domański),Nikitiuk