Wyjazdowa niemoc.

Niestety znów w niedzielę wracaliśmy bez punktów z wyjazdowego meczu który nasza drużyna rozegrała w Łęgajnach.Małe boisko na którym nasi zawodnicy nigdy nie potrafili grać nie pozwalało na szybkie granie skrzydłami.Brakowało płynnych akcji i celnych podań.Od początku meczu zawodnicy gospodarzy narzucili swój styl gry a my nie potrafilismy opanować gry. Powstał chaos z którego korzystali gospodarze i po akcji w 18' strzelili jak sie później okazało zwycięską bramkę.Zmiany w drugiej połowie nie wniosły oczekiwanych efektów mimo kilku okazji na wyrównanie.Jednak to gospodarze mieli najlepszą okazję do podwyższenia wyniku po tym jak ich napastnik wyszedł sama na sam z naszym golkiperem.Bramkarz szybkim wyjściem uniemozliwił skuteczne zakończenie taj akcji.Mecz kończyliśmy w ,,10'' po tym jak za niesportowe zachowanie został usuniety z boiska Marcel Dudek.

Skład:Szewczak Andrzej - Trzciński(46' Zastawny),Dudek Kacper,Łepkowski,Chorążewicz,Szewczak Mariusz(75'Dudek Mateusz),Kaim,Król,Dudek Marcel,Nikitiuk,Domański(46'Wołyniec)